PRESTİJ CAM
Firma Profili : Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite anlayışı ile hareket eden CAM BALKON KOCAELİ (PRESTİJ CAM), tecrübeli ve geniş kadrosuyla, daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kullandığımız sistem hayatımızın büyük bir bölümünün geçtiği evlerimizin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin bir parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alanlar olması rahatsızlık vericidir.Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı bu sektörde CAM BALKON KOCAELİ (PRESTİJ CAM) olarak kalitemizle ve bu anlamda taviz vermediğimiz şirket politikamızla, müşteri memnuniyeti ve müşteri bilinçlendirme ile farklılaşmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Alanında uzmanlaşan genç, dinamik, özverili çalışma arkadaşlarımızın üstün liyakat, gayret ve fedakarlıklarıyla ; yaptığımız çalışmalar neticesinde her geçen gün daha profesyonel, daha kaliteli, daha verimli olarak hizmet etmeye devam ettik. Tüketici için satış sonrası servis çok önemlidir. CAM BALKON KOCAELİ olarak bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet ve yatırımla müşterilerimizin gözünde daha farklı konumlanmaktayız.
Ürünler : GİYDİRME CEPHE-CAM BALKON-ALÜMİNYUM DOĞRAMA-DUŞAKABİN-PANJUR-ISICAM ARASI JALUZİ PERDE-ALÜMİNYUM KÜPEŞTE-STOR PERDE-JALUZİ-SİNEKLİK-OTOMATİK KEPENK-FOTOSELLİ KAPI-BİNA GİYDİRMESİ-DÜKKAN VİTRİN
Adres : 60 Evler Y.Sultan Mh. Körfez Cd. D Plaza İşmrk. No:83 Derince / KOCAELİ
Telefon : +90 262 229 49 98
Cep Telefonu : +90 532 620 38 01
Web : http://www.prestijcam.com.tr
Kocaeli ilinde yer alan PRESTİJ CAM firması görüntülenmektedir.
Firma bilgileri kullanıcılar tarafından girilmektedir. Eğer bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız silme / düzeltme için lütfen iletişim bölümünden bize mesaj atarak bildiriniz.
Siz de firmanızı kaydetmek isterseniz üst menüdeki firma ekle linkine tıklayarak kayıt yapabilirsiniz.