Kars Cam Balkon Firmaları
Firma Profili : SİSTEMİ İLK KURAN USTADAN KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT HEM UCUZ HEM GÜVENİLİR HEMDE KALİTE OLURMU DİYOSANIZ İDDA EDİYORUZ OLUUUUR DOĞUCAMBALKONDA HERŞEY MÜMKÜN SADECE BİZİ ARAYIN.. DAHA ÖNCE TAKTIRDIĞINIZ SİSTEMDE SORUNMU VAR MİTHAT USTA 0530 329 02 43 ARAYIN ÇÖZÜME ULAŞIN8230;8230;..
Ürünler : CAM BALKON, KATLANIR CAM, SÜRME CAM KÜPEŞTE
Adres : İstanbul / Turkey Bankalar cad.Ebru sok No.8 Cevizli Kartal
Telefon : 0 216 399 47 77
Firma Profili : DOĞU CAM BALKON Dogucambalkon 1999 yılından itibaren cam balkon sistemlerini 250 metre karelik imalat,binasında 11 uzman personeli ile birlikte Cam balkon sektörüne hizmet etmektedir. DOGU CAM BALKON cam balkon katlanır, sürgü cam balkon sistemleri olarak bu sektördeki yanlış ölçü ve montaj hatalarının geri dönülemez olduğunu tespit etmiş ve bu gibi sorunlara mahal vermemek için titiz bir çalışma ile ölçü ve montaj konusunda profesyonel şekilde yetişmiş elemanları bünyesinde barındırarak vermiş olduğu tahaahütleri en kısa süre ve sıfır hata ile bitirmeyi gaye edinmiştir. İmalatta kullanmış olduğumuz alüminyum profil vizyon adı altında ENDÜSTRİYEL sistem patentine sahip tek malzemedir. Ürünümüz estetik açıdan tek olup, sahip olduğu tasarım tescil belgesi ve patent sayesinde kesinlikle taklit edilemez. Su izolasyonu konusunda emsallerine göre 90 daha üstün estetik ve sağlamlık tam anlamıyla bir uyum içindedir.
Ürünler : KATLANIR CAM BALKON,ASKILI SİSTEM,ALUMİNYUM KÜPEŞTE, CAM KAPI,VİTRİN CAMI, SÜRME CAM BALKON
Adres : İstanbul / Turkey Bankalar cad.Ebru sok No.8 Cevizli Kartal
Telefon : 216 399 47 77
Firma Profili : 2006 YILINDA CAMBALKON SİSTEMLERİNİ ERZURUM BAŞTA OLMAK ÜZERE,TÜM DOĞUANADOLUYA TANITIMINI YAPARAK,UZMAN KADROMUZLA DOĞUANADOLU NUN ÇEŞİTLİ İLLERİNDE İMALAT VE MONTAJ YAPIP,HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Ürünler : CAMBALKON,CAM KAPI.FOTOSEL CAM KAPI,KIŞ BAHÇESİ,VİTRİN SİSTEMLERİ,TERAS KAPAMA,CAM ÇATI ALÜMİNYUM VE KROM KÜPEŞTE SİSTEMLERİ.
Adres : solakzade mah.gazino durağı no:3 Palandöken/ ERZURUM
Telefon : 0442 315 11 07-315 11 57

Kars Cam Balkon Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.